Koszyk

Strefa marki Jura

logo jura Ekspresy domowe Akcesoria Produkty do konserwacji

Kupując ekspres Jura masz pewność. Pewność, że kawa będzie zawsze doskonała, a mleko idealnie spienione. Możesz być pewien, że maszyna posłuży Ci długie lata, a kiedy stwierdzisz, że to już czas na kolejny ekspres, nie będziesz rozpatrywał innej marki niż Jura. Dowiedz się więcej o marce.

 

Ekspresy do Kawy

Akcesoria

Produkty do konserwacji

Moglibyśmy pisać wiele o szwajcarskiej jakości, długoletniej tradycji, pierwszorzędnym designie, innowacyjnych technologiach, doskonale spienionej piance, absolutnie rozkosznej cremie w czarnych kawach, ale wydaje się nam, że czasem wystarczy napisać, że prawie wszyscy nasi pracownicy na swój domowy ekspres wybrali właśnie Jurę.
Niezależnie o modelu, ulubionego specjału i ilości zaparzonych kaw – wszyscy deklarują, że kawa z Jury nie ma sobie równych. To absolutnie topowa jakość warta swojej ceny.

Technologie Jura

Intelligent Water System (I.W.S.®) w filtrzeCLARIS Smart

Kawa zawiera 98% wody. Oznacza to, że świeża zimna woda jest niezbędna do uzyskania doskonałych rezultatów kawy. Podgrzanie wody powoduje odkładanie się wapnia. JURA oferuje inteligentne rozwiązanie: wkład filtrujący CLARIS plus.

Chroni to maszynę przed osadzaniem się kamienia i wydłuża jej żywotność.
Maszyna nie wymaga odkamieniania.
Masz gwarancję niezmiennie wysokiej jakości wody, a tym samym jakości kawy.
Rewolucyjna technologia Inteligentnego Systemu Wodnego (I.W.S.®) automatycznie wykrywa włożenie filtra bez konieczności programowania.

Inteligentny system wstępnego zaparzania (I.P.B.A.S.©) i Proces Ekstrakcji Pulsacyjnej (P.E.P.®)

I.P.B.A.S. to proces wstępnego parzenia, który wydobywa maksymalny smak z dowolnej mieszanki lub palenia kawy. Zaparzacz jest centralnym elementem w pełni automatycznego ekspresu do kawy. Zmienny zaparzacz JURA mieści od 5 g do 16 g kawy mielonej. Dzięki temu możesz dostosować kawę do swojego osobistego gustu. Proces Ekstrakcji Pulsacyjnej służy do uzyskania maksymalnego aromatu nawet z bardzo małych specjałów kawowych, takich jak espresso czy ristretto. Woda jest przeciskana przez zmieloną kawę krótkimi porcjami, optymalizując czas ekstrakcji.

Przygotowanie mleka i pianki mlecznej, regulacja temperatury

Specjalności kawowe, takie jak cappuccino, latte macchiato i tak dalej, są przygotowywane z mlekiem lub pianką mleczną. Innowacyjne spieniacze do pianki mlecznej JURA wykorzystują rewolucyjną technologię delikatnej pianki, aby stworzyć delikatną piankę mleczną o trwałej konsystencji lub po prostu podgrzać mleko do żądanej temperatury.

Usługi dodatkowe Coffema

Serwis pogwarancyjny

Ekspres po gwarancji potrzebuje naprawy? Skontaktuj się z nami, wycenimy naprawę i zajmiemy się obsługą Twojego zgłoszenia. 

Koszt dostawy

Ekspresy wysyłamy gratis za pomocą kuriera GLS. 

Showroom i doradztwo

Nie wiesz jaki ekspres Kupić? Zadzwoń lub napisz do nas. Z chęcią pomożemy :) 

 

X Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu mechanizmu cookie w Twojej przeglądarce.